• Spomíname

• 12.11.2020 15:56
        • Začiatkom novembra sme si aj my v ŠKD pripomenuli pamiatku svojich blízkych výrobou  farebných lampášov, modlitbou a zapálením sviečky pri kríži na cintoríne.

Svoju kreaitivitu sme využili najviac pri tvorbe kahančekov, ktoré sme potom položili na opustené hroby detičiek na miestnom cintoríne.

Touto cestou chceme poďakovať pani Slimákovej smiley, ktorá nám poskytla spotrebný materiál na túto tvorbu  yes.

Okamihy z nášho tvorenia si môžete pozrieť vo fotogalérii ŠKD.

• Október - mesiac úcty k starším

• 12.11.2020 11:57
        • Stará mama to je dáma,                        Utekám k nej vždy zo školy,
          so všetkým si poradí.                             chcem byť prvý v poradí.

Dedko, to je kutil veľký,                          Neposedí ani chvíľku,
          stále niečo vymýšľa.                               stále drží v ruke pílku.

Týmito básničkami sme v októbri potešili svojich starých rodičov. Vyrábali sme pre nich krásne pozdravy s čajíkom vo vnútri a tiež postavičky babky a dedka z papiera :)
          Fotky žiakov s prácami nájdete vo fotoalbume ŠKD.
          Starí rodičia, ĎAKUJEME, že Vás máme heart

• Jesenné šantenie

• 12.11.2020 11:43
        • V  septembri a októbri sme v rámci svojich aktivít tvorili jesennú výzdobu v našej triede i na chodbách školy.
          Vytvorili sme jesenný strom z našich rúk, múdre sovičky s peknými očami, neposedných ježkov, tvorili sme vlasy z listov.
          I keď corona nás rozdelila do dvoch oddelení a niektorí boli z toho veľmi sklamaní, zvykáme si a napriek všetkému,
          pracujeme veľmi usilovne.

Fotky z našej jesennej tvorby, ale i množstvo iných zážitkov nájdete čoskoro vo fotoalbume ŠKD.

Veríme, že  Vás potešíme našou tvorbou počas celého roka :)