• Fandíme našim hokejistom

• 28.05.2021 13:59
        • Aj v ŠKD prežívame hokejový ošiaľ :D
          Na podporu našich hokejistov sme navrhovali hokejové dresy, učili sa slovenskú hymnu. :)
          Z prehry nie sme sklamaní, pretože veríme, že sme najlepší :)

SLOVENSKO DO TOHO, NEBOJTE SA NIČOHO !
        • Svetový deň včiel

• 24.05.2021 10:52
        • 20. máj - Svetový deň včiel.
          V tento deň sme si pripomenuli význam včiel pre človeka, odtláčaním sme vytvárali včelie plásty a na záver sme ochutnali domáci púpavový medík.
          Mňam. :)
          Žiaci skonštatovali, že včeličky sú veľmi usilovné a ich práca je náročná, preto si ju ľudia musia viac vážiť a včeličky chrániť.
          Fotky z tohto sladkého dňa si môžete pozrieť v našej fotogalérii. :)
        • Hrali sme sa na fotografov

• 12.05.2021 11:02
        • Krásne počasie sme využili na pobyt v parku a na ihrisku. Vzali sme so sebou maketky, ktoré sme sa snažili zakomponovať do prírody tak, aby vznikol súvislý obrázok.
          Veľmi nás to bavilo. Výsledok našej snahy môžete vidieť v našej fotogalérii. :)
        • Deň matiek

• 11.05.2021 15:36
        • Po dvojtýždňovej prestávke sme sa opäť vrátili do lavíc a takisto do ŠKD. :) Konečne. :) Po príchode nás čakala milá povinnosť - vytvoriť pozdravy pre mamičky.
          Naspievali sme i krátku pieseň - Červené srdiečko, ktorú môžete nájsť na našom facebookovom profile školy.
          Fotky z tvorby nájdete v našej fotogalérii.
        • Deň Zeme

• 23.04.2021 10:52
        • 22.04.2021 sme aj v ŠKD oslavovali sviatok Zeme. Vytvorili sme obrázky Zeme, ktoré sme dotvorili škrupinkami od pistácií. Zamýšľali sme sa tiež, čo by bolo dobré pre našu Zem, keby ľudia zmenili svoje správanie a spoločne sme vymysleli a napísali niekoľko prianí pre Zem k jej sviatku.
          Fotky z tvorby môžete vidieť v našej fotogalérii. :)

• Školská 93, 065 44 Plaveč
      • zsplavec.edupage.org