• Lentilkové preteky

• 08.10.2021 15:46
        • Piatok patrí v ŠKD pohybu. Tentokrát sme si zahrali lentilkové preteky. Zistili sme, ako sú na tom naše pľúca. I keď sa nám úloha zdala jednoduchá, zistili sme, že zdanie niekedy klame. Veľký nádych a šikovne lentilku do misky! Kto ich nazbiera najviac? :)
        • Bohatá jeseň

• 23.09.2021 19:56
        • Jeseň pani bohatá, farbí listy do zlata.
          Príroda je čarovná. Presvedčili sme sa o tom s deťmi, keď sme sa snažili nájsť rôzne materiály, ktoré nám ponúka príroda na jeseň. Prejavila sa tu aj kreativita žiakov, pretože každý našiel a pripol si na srdce z kartónu niečo, čo sa mu páčilo. Na záver sme si srdiečka porovnali a pomenovali, čo sme našli. Deti si svoje srdiečka potom vzali domov a tešili sa z bohatej ponuky Pani Jesene.
        • Bankomat

• 11.09.2021 17:28
        • Ako hospodáriť s peniazmi? To bola otázka, ktorú sme si s deťmi v ŠKD položili v rámci medzinárodného dňa finančnej gramotnosti. V diskusii sme hľadali odpovede. Vyrobili sme si  vlastné bankovky a ukázali sme si, ako vyzerá a funguje bankomat. A keďže sa fantázii medze nekladú, jeden taký, družinársky, sme si vyrobili. Použili sme starú krabicu, rôzne pomôcky, farebné papiere a tadá, bankomat je na svete. :)
        • VYTVORILI SME FOTOSTENU