• Recyklujeme a vyrábame :)

• 14.12.2020 11:27
        • Ani v decembri sme nezabudli recyklovať. Zbierali sme škatuľe od mlieka, ktoré sme využili na výrobu zimnej dedinky. Na jej výrobu sme využili temperové farby, lepidlo a trblietky. Priebeh práce môžete nájsť v našej fotogalérii ŠKD.
        • Mikulášsky deň v ŠKD

• 08.12.2020 15:55
        • Aj k nám zavítal Mikuláš a priniesol nám krásne dary. Hmotné, ktoré si žiaci v ŠKD našli vo svojich papierových čižmičkách v podobe mikulášskej čokoládky, ale i nehmotné, v podobe fantastickej zábavy.
          Mikuláš nám totiž nechal list, v ktorom si pre nás pripravil sedem disciplín.
          Vyskúšali sme si, ako Mikuláš roznáša darčeky, ako anjelíci triedia a balia balíčky a dokonca v tanečnej hre niektorých skryl čert pod plášť. :)
          Z vďaky sme si na záver  zaspievali pieseň pre Mikuláša.
          Zachytenie našich krásnych chvíľ Vám onedlho prinesieme vo fotogalérii ŠKD :)
        • Vianočná pošta pre seniorov

• 04.12.2020 10:33
        • V prvých decembrových dňoch tvoríme vianočné pozdravy pre seniorov, ktorí svoju starobu prežívajú v domovoch dôchodcov.
          Zapojili sme sa do celoslovenského
          projektu VIANOČNÁ POŠTA.
          Obdržali sme niekoľko adries dôchodcov, ktorí sú umiestnení
          v
          domove sociálnych služieb VEK NÁDEJE v Nových Zámkoch.
          Týmto dôchodcom a ich ošetrovateľkám chceme spríjemniť vianočný čas vlastnoručným pozdravom.
          Tvorbu pozdravov si môžete pozrieť vo fotogalérii ŠKD.
        • Začína advent

• 03.12.2020 11:21
        • Koncom novembra sme spoločne privítali advent.
          Vytvorili sme si vlastný adventný kalendár - vystrihovali sme, lepili, maľovali, nosili sladkosti.
          Všetci sme si vylosovali čísielka, v akom poradí si okienka budeme otvárať. Foto z tvorby a výsledok našej práce môžete nájsť v našej fotogalérii.
          Prajeme krásny predvianočný čas všetkým :)
        • Na svätého Martina

• 16.11.2020 15:43
        • V stredu 11.11. sme si pripomenuli sv. Martina. Zoznámili sme sa s jeho životom prostredníctvom legendy, naučili sme sa porekadlá a pranostiky, ktoré sa s ním spájajú.

A hoci Martin na bielom koni neprišiel, z komína sa nám už poriadne kúri. Práce starších žiakov - biele kone sv. Martina, i práce mladších žiakov - komíny môžete vidieť vo fotogalérii ŠKD.