• Deň matiek

• 11.05.2021 15:36
        • Po dvojtýždňovej prestávke sme sa opäť vrátili do lavíc a takisto do ŠKD. :) Konečne. :) Po príchode nás čakala milá povinnosť - vytvoriť pozdravy pre mamičky.
          Naspievali sme i krátku pieseň - Červené srdiečko, ktorú môžete nájsť na našom facebookovom profile školy.
          Fotky z tvorby nájdete v našej fotogalérii.
        • Deň Zeme

• 23.04.2021 10:52
        • 22.04.2021 sme aj v ŠKD oslavovali sviatok Zeme. Vytvorili sme obrázky Zeme, ktoré sme dotvorili škrupinkami od pistácií. Zamýšľali sme sa tiež, čo by bolo dobré pre našu Zem, keby ľudia zmenili svoje správanie a spoločne sme vymysleli a napísali niekoľko prianí pre Zem k jej sviatku.
          Fotky z tvorby môžete vidieť v našej fotogalérii. :)
        • Deň s Titanicom

• 15.04.2021 10:58
        • 14.04.2021 sme si pripomenuli 109 výročie potepenia Titanicu.
          Túto myšlienku nám ešte v janurári dal štvrták Marek, ktorého fascinuje tento parník, a tak sme si spravili Deň s Titanicom.
          Žiaci najprv vytvorili pomyselnú loď zo stoličiek, každý dostal svoj vlastný originálny palubný lístok a potom sme sa vybrali na plavbu za poznatkami.
          Fotky z tohto dňa nájdete v našej fotodokumentácii. :)
        • Jarné posedenie v prírode

• 08.04.2021 11:31
        • Posledný deň pred Veľkonočnými sviatkami sme  si naplánovali Jarné posedenie v prírode. Vybrali sme sa na obecné ihrisko Laža.
          Cestou sme pozorovali jarnú prírodu a po príchode sme všetky tieto pozorovania zapísali do pracovného listu.
          Nezabudli sme ani na občerstvenie, ktoré nám pribalili rodičia - za čo Vám veľmi pekne ďakujeme. :)
          Na ihrisku sme si zašportovali, porozprávali sme sa aj o znečistení prírody a síce unavení, no pozitívne naladení sme sa vrátili do školy. :)
          Fotky z výletu nájdete v našej fotogalérii. :)
        • Jarné upratovanie na školskom dvore