• PRIHLASOVANIE NA OBEDY

29. 8. 2024

Vážení stravníci,

radi by sme Vás upozornili, že každý žiak, ktorý má záujem o obed, sa musí vopred prihlásiť, aj v prípade, že požiadal o dotáciu na stravu. Prihlásenie na obed je nevyhnutné pre zabezpečenie dostatočného množstva jedla a plynulý chod školskej jedálne.

Prihlásiť sa môžete v pondelok v kancelárii vedúcej ŠJ, pani Pčolkovej, alebo na telefónnom čísle 052/4927335.

V pondelok 2. septembra 2024 bude školská jedáleň vydávať stravu iba pre deti a zamestnancov MŠ. Od utorka bude jedáleň otvorená pre všetkých zamestnancov a prihlásených žiakov.

Podmienkou stravovania je podpísaný  a odovzdaný Zápisny lístok stravníka. Zapisny__istok_na_stravu.jpeg

Zápisný lístok žiaci dostanú v škole od triednych učiteľov.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/25

29. 8. 2024

Milí žiaci a rodičia!

S radosťou vám oznamujeme, že nový školský rok je tu a my sa tešíme na váš návrat do školy!

Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025 sa uskutoč v pondelok  2. septembra 2024 o  9. 30 hod  pred hlavným vchodom.

Ráno o  8.00 hodine sa v kostole sv. Margity uskutoční slávnostná svätá omša pri príležitosti otvorenia školského roka.

Materská škola bude v prevádzke v  pondelok 2. septembra s celodennou prevádzkou..

Školská jedáleň a školský klub detí budú pre prihlásených žiakov základnej školy v prevádzke od utorka 3.septembra 2024.

Mgr. Anna Servilová, riaditeľka školy

• Ukončenie školského roka

26. 8. 2024

Opäť po desiatich mesiacoch sme aj na našej škole  počuli posledné zvonenie, ktoré ukončilo ďalší školský rok.  Našu rozlúčku sme začali  svätou omšou. Po prevzatí vysvedčení pani riaditeľka odovzdala riaditeľské pochvaly a nasledovala rozlúčka s deviatakmi, ktorí sa v svojom dojímavom príhovore rozlúčili s učiteľmi, spolužiakmi a zamestnancami školy. Na mnohých tvárach sa objavili slzičky. Symbolickým vypustením balónov odišli ďalší  naši absolventi. Prajeme vám, drahí deviataci, priaznivý vietor.

• BANKOMATKA

26. 8. 2024

Tento projekt je výbornou príležitosťou pre deti, aby sa učili o financiách zábavným a interaktívnym spôsobom. Pri nakupovaní si žiaci uvedomovali hodnotu peňazí, učili sa rozhodovať a plánovať svoje výdavky.  Sponzorské dary a podpora  rodičov umožnili  rozšíriť ponuku tovarov pre našich žiakov.

Milé pani učiteľky, ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť, úsilie a obetavosť pri príprave a realizácii tohto programu.

Veľké poďakovanie patrí rodičom a sponzorom.

• Riaditeľka školy: Mgr. Anna Servilová

052/ 4921 727, 0915 655 902