V piatok 26. júna 2026 sa žiaci druhého stupňa vybrali na spoločný koncoročný výlet, ktorý v sebe spojil históriu, spoznávanie aj poriadnu dávku pohybu. Naším cieľom boli Košice.
Spoločne so sprievodkyňou sme prešli historické centrum mesta. Žiaci sa dozvedeli množstvo zaujímavostí a tajomstiev, ktoré toto krásne mesto ukrýva. Po kultúrnom programe prišiel čas na čistú energiu a zábavu! Presunuli sme sa do Jump Areny, kde na žiakov čakalo obrovské množstvo trampolín a atrakcií. Tu zo seba všetci vyskákali posledné zvyšky školského stresu a predprázdninovú náladu odštartovali vo veľkom štýle.